Guildy

Seznam guild

S eznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.08.2017
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.10.2017
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.01.2018
Harpagons-Harpagon-22356,1605,2030.01.2018
KACERI-K-3482280,1608,2002.06.2018
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,012.10.2017
Loozersje LOOZER01313,994,015.10.2017
Lovci Draku-LD-5562904,736,022.01.2018
Magic CircleMC02511,601,005.08.2017
Magic GenerationMG482968,3360,1516.09.2017
RebornReborn321912,3572,018.08.2017
SignSign132312,1748,2017.07.2017
SpolekSpolek61440,3864,017.02.2018
StrangersStrangers751941,1045,002.11.2017
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.10.2017
TemplariTemplar5552194,805,015.05.2018
Ve jmenu roduROD2692935,609,012.06.2018
Winged Riders-WR-3351998,2917,009.09.2018
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Biolit(S)top01950,2691,2022.09.2017
DarebaciDarebak01797,2343,006.11.2017
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Brotherhood Warriors>BHW<03174,788,006.09.2017
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
BuccaneersBuccaneers10042632,2088,1017.09.2017
HatedHated10011796,2343,022.01.2018
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.10.2017
LoyalLoyal10661157,2412,028.07.2017
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.12.2017
ZABRADLIlmmmml10043216,1655,3714.07.2017

Copyright 1999-2013 Dark Paradise