Guildy

Seznam guild

S eznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.11.2017
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.12.2017
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.01.2018
Harpagons-Harpagon-22356,1605,2030.03.2018
KACERI-K-3482280,1608,2002.03.2019
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,012.11.2017
Loozersje LOOZER01313,994,015.10.2017
Lovci Draku-LD-5562904,736,022.02.2018
Magic CircleMC02511,601,005.01.2018
Magic GenerationMG482968,3360,1516.01.2018
RebornReborn321912,3572,018.11.2017
SpolekSpolek61440,3864,017.02.2018
StrangersStrangers751941,1045,002.11.2017
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.03.2018
TemplariTemplar5552194,805,015.05.2018
Ve jmenu roduROD2692935,609,012.06.2018
Winged Riders-WR-3351998,2917,009.01.2019
ZapomenutiZapomenuti253172,1296,021.11.2017
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Biolit(S)top05202,1000,3222.09.2017
DarebaciDarebak01797,2343,006.11.2017
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
BuccaneersBuccaneers10042632,2088,1017.01.2018
HatedHated10011796,2343,022.01.2018
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.10.2017
LoyalLoyal10661157,2412,028.12.2017
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.02.2018
ZABRADLIlmmmml10043216,1655,3714.10.2017

Copyright 1999-2013 Dark Paradise