Guildy

Seznam guild

S eznam guild na serveru Dark Paradise včetně odkazů na domovské stránky. Zařazení do seznamu je generováno automaticky z údajů uvedených na guildstonech. Nekontaktujte GM pro uvedení vaší guildy do seznamu. Uvedení platného linku na guildovní webové stránky v položce "popis guildy" patří k povinnostem guildmastera (vyplňuje se link bez počátečního http://).

Neutral gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
AmonthiaAmonthia151844,2688,022.02.2017
BrotherhoodBrotherhood133173,788,008.09.2017
Defenders of Holy RelicDoHR53464,1127,007.01.2018
Harpagons-Harpagon-22356,1605,2030.06.2017
KACERI-K-3482280,1608,2002.07.2017
Les enfants des etoilesEtoiles02424,536,012.03.2017
Loozersje LOOZER01313,994,015.06.2017
Lovci Draku-LD-5562904,736,022.09.2017
Magic CircleMC02511,601,005.04.2017
Magic GenerationMG482968,3360,1516.04.2017
RebornReborn321966,3574,018.04.2017
SignSign132312,1748,2017.03.2017
SpolekSpolek61440,3864,017.03.2017
StrangersStrangers751941,1045,002.06.2017
Strazci SvetlaSanct Lor01477,1892,010.04.2017
TemplariTemplar5552194,805,015.05.2018
Ve jmenu roduROD2692935,609,012.06.2018
Winged Riders-WR-3351998,2917,009.01.2018
Order gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Biolit(S)top01950,2691,2022.03.2017
DarebaciDarebak01797,2343,006.04.2017
Chaos gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Brotherhood Warriors>BHW<03174,788,006.05.2017
PK gilda Zkratka ID gildy Lokace GS Zaplaceno do
Hashimoto klan+-!Hashimoto!-+41052672,2128,004.04.2017
HatedHated10011796,2343,022.01.2018
Immortal Red SoulsIRSoul10363217,1655,3829.05.2017
LoyalLoyal10661157,2412,028.03.2017
MasokisM+MasokisM+41142094,1278,005.03.2017
Projekt RobinDe Martis10021318,976,026.08.2017

Copyright 1999-2013 Dark Paradise