Nováčci

T ato rubrika je zde právě proto, abyste jako nový hráč pokud možno co nejsnazším způsobem nastudoval z našich stránek všechny potřebné informace. Nechceme Vás nikterak podceňovat, ovšem je nám jasné, že již nyní začínají být naše stránky poměrně značně komplexní a ne vždy srozumitelné pro člověka, který se s Ultimou Online setkává poprvé.

Právě proto Vás nyní povedeme krok za krokem některými z našich odkazů.

Průvodce

  1. Pokud se setkáváte s Ultimou Online poprvé a nevíte, co se za ní vlastně skrývá a v čem hra spočívá, nahlédněte do rubriky Úvod.

  2. Pokud se Vám hra Ultima Online zalíbila natolik a chcete si ji na serveru Dark Paradise zahrát, pokračujte do rubriky Připojení. Tam se dozvíte informace o hw požadavcích a o tom, jak hru správně nainstalovat.

  3. Máte Ultimu Online nainstalovánu a chcete začít hrát na našem serveru? Nejprve si přečtěte herní Pravidla.

  4. Pokud ještě nemáte zaregistrovaný hráčský account, učiňte tak v rubrice Registrace.

  5. Prostudujte si jednotlivé postavy od Rangera po Necromancera. Vyberte si tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat a pokud již máte zřízený account, postupujte dle instrukcí jež obdržíte emailem.

  6. Při zakládání nové postavy, po zmáčknutí tlačítka "NEW", je optimální zvolit, jako povolání, advanced. Předejdete tím pádu clienta při vytváření postavy. Povolání si budete moct zvolit až přímo ve hře.

  7. Připojili jste se do světa Dark Paradise, zvolili jméno a pohlaví postavy a objevili se v jeskyni, co dále se dozvíte v rubrice Začátečníci.

  8. Prošli jste newbie dolem, dostali se k magickému teleskopu a chystáte si zvolit svou postavu. Více se dozvíte v rubrice Postavy - Úvodem.

  9. V tomto okamžiku víte již vše podstatné a můžete začít hrát. Nezapomeňte se čas od času na stránky vrátit a prostudovat si i ostatní neméně důležité odkazy. Prakticky denně se zde též dozvíte spoustu Novinek, se kterými se budete ve hře setkávat.

  10. Nezapomeňte si též časem stáhnout a prostudovat Mapy. Velmi Vám pomůžou při orientaci ve světě Dark Paradise.

Příjemnou hru Vám přejí správci serveru Dark Paradise.

Copyright 1999-2013 Dark Paradise