BattleZone

battlezone banner

Pokud si chcete zahrát Ultimu Online pohromadě s přáteli, či nemáte zrovna možnost hrát Ultimu někde jinde, přijďte si ji zapařit do herny zakladatelů serveru Dark Paradise.

Intel

Počítačová klubová herna Battlezone je vybavena 50-ti výkonnými počítači, sídlí v centru Prahy v Myslíkově ulici 23 a kromě Ultimy Online jsou zde instalovány další více než čtyři desítky rozličných her. K dispozici je 4Mb garantovaná plně duplexní internetová linka od společnosti DialTelecom, odezva po ČR se pohybuje mezi 5-20ms, odezva Evropa cca. 55ms, packets lost samozřejmě 0%.

Ultimu Online zde můžete hrát nejen na Dark Paradise, ale samozřejmě i na celé řadě jiných serverů, přičemž pro snadné spouštění a automatické překonfigurování všech nastavení, map a dalších programů byl vytvořen speciální spouštěcí program:

battlezone uo launcher

Večerní Ultima je za pouhých 25,- Kč/hod, 12-ti hodinová noční pařba vyjde na 17,- Kč/hod a celodenní 14-ti hodinová pařba na 21,- Kč/hod. Kompletní ceník naleznete zde.

Otevřeno je každý den od 10:00 hod do minimálně 24:00 hod. Rezervace počítačů je možné provést na telefonu 224 930 454. Další informace na stránkách Battlezone.

Copyright 1999-2013 Dark Paradise