AFK Tresty

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Penelope
Walking Scribbler
Walking Scribbler

AFK Tresty

Příspěvekod Penelope » 11 lis 2017 15:34

Nevím či je normalní při tomhle stavu serveru trestat nově trenující postavu a ještě k tomu když se daná osoba probudí během 5 minut.

Rozdávat jail za nijak prospešné makro jako musicship mi přijde naprostá zhovadilost :-)

A to jsem někde četl, že se AFK moc netrestá pokud jde o trénovaní nových postav nebo skillů, a tady nějaké nové GM nedělá nic jiné než trestá, člověk se ani v klidu nemůže dojít vysrat, a když napíšu page, tak během 5 minut je afk zase někdo jiný. To bylo opravdu nutné lognout jen kvuli tomu abych někomu dal jail za musicship? Pochopil bych i karibik nebo 100 logů...
Naposledy upravil(a) Penelope dne 11 lis 2017 15:37, celkem upraveno 1 x.
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt

GM Alois
Dark Paradise GM

Re: AFK Tresty

Příspěvekod GM Alois » 11 lis 2017 15:36

A je problém u skillu, který lze natrénovat i hraním, vypnout makro, když jdeš srát ?
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru.

FACEBOOK
YOUTUBE

Penelope
Walking Scribbler
Walking Scribbler

Příspěvekod Penelope » 11 lis 2017 15:40

GM Alois píše:A je problém u skillu, který lze natrénovat i hraním, vypnout makro, když jdeš srát ?

A jak ho mám natrenovat hraním než hraním?
Ale notak, přece nebudu vypínat hru nebo počítač kvůli tomu, že si na pár minut odskočím :paranoid:
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt

GM Alois
Dark Paradise GM

Příspěvekod GM Alois » 11 lis 2017 15:41

Hraním, myšleno tak, že získáš knihy, které přidávají do skillu a nemusíš tak nic makrovat.

Stačí vypnout makro, nemusíš vypínat hru.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru.

FACEBOOK
YOUTUBE

Eric
Dark Paradise GM

Příspěvekod Eric » 11 lis 2017 15:55

Nejaky stupen schovivavosti byl aplikovan,
nikdy jsme nerekli, ze budeme tresty promijet.

Konec debaty.
The Second, toho času v montérkách

Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rod Sacketts II » 11 lis 2017 16:04

Mě GM hodilo do baráku napalm.... No ale jelikož jsem si toho všimnul ze vzdálenosti dvou metrů z postele ( neni to prdel při tak malém rozlišení jako maj ty nový velký okna UO ) tak jsem si pokecal, nechal si ošetřit spálené rány. a pokračoval jsem.
Asi bude chyba někde jinde než v kontrolách AFk.. vyděl bych to na permanentní chtíč porušování stanovených pravidel.

Raziel
Pencil Master
Pencil Master
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Raziel » 11 lis 2017 16:56

Žádná forma AFK nebyla nikdy povolena. Nicméně je fakt, že v prohřeškách je už víc AFK trestů než v dobách 300 online hráčů ... tak si říkám jestli snížení AFK trestů byla ta správná cesta... Já bych taky byl spíš pro to trestat více vydělávající afk než trénink základních skillů.

Anger
Pencil Master
Pencil Master
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Anger » 20 lis 2017 13:31

Ja se tomu musim smat :))

Je vas tady 5 a pul a stejne tu resite afk.

Vidim ze to ze DP ujel vlak uz davno se nezmenilo a po pravde se velmi divim ze to tu furt funguje.

Rycolast
Inkless
Inkless

Příspěvekod Rycolast » 21 lis 2017 07:37

Anger píše:Ja se tomu musim smat :))

Je vas tady 5 a pul a stejne tu resite afk.

Vidim ze to ze DP ujel vlak uz davno se nezmenilo a po pravde se velmi divim ze to tu furt funguje.

Dekujeme za názor, tadi mate klýčenku.

Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rod Sacketts II » 21 lis 2017 18:16

Free server Ultimy, MUSÍ být chráněn proti AFK
Jinak to může jít do kopru, protože by tu hrálo zase papírově 100 lidí, ale všech 90 hráčů by byly dva akounty z jednoho počítače který řídí Phoenix/Yoko

To že na oficiálních serverech ani nejsou povolený programy který umožňují AFK... a to že neexistuje mě známá MMORPG hra kdse by fungovalo a bylo povoleno AFK "makrování" vypovídá o tom že ti co kopou za zrušení AFK vidí bohatství které by získaly tím, že by nebyly týden v kuse u počítače, a pouze by nechaly spuštěný program, který by se jim o to staral....
A vyšlo by to tak, že ti lidi co aktivně nehrajou vydělaji víc, než ti ko*oti co by u toho seděli denně

A to ani nemluvim o finančním krachu, když Jeden TMR by vyšel při nejnižích cenách na 25 gp v nákladech, prodávaly by to za stávajcích 80 gp ...... A vše by to vydělaly sezeniím v domku kde jsou 100% chráněni, ani GM by na ně nemohlo.
Ale ti lidi co půjdou do dungeonu ( nedej bože nová Guilda nový lidi, kteří to neznaji ) vytáhnou nějakej drát, sochu, TOPko a budou to chtít finančně ohodnotit tak, aby si mohly co nejvíce TMR nakoupit.

Prostě zrušeníé AFK, kontrol je největší nesmysl. To bych raději kopal za názor zrušení yoka a phoenixu, ale povolení pouze assistu., Aby takový " ehm " měly zavřenej poklopec.

Zpět na „Vaše dotazy“